Украинские новости

Автор Lor, Авг. 31, 2023, 12:55 pm


Antea

Краще би не виступали...

Залишились би в памяті людей ось такими:

Луиджи

ось такими я их тоже не знаю, так что краще би не виступали вовсе

Backinblack

Хто такіє? Пачіму нє знайю?! :prince:
Москаляку на гілляку!!

Antea

Та ви що?  Як це ви не знаєте таких співаків? :o

Це ж цвіт нації.  Івл бобул, Білоножки, Оксана Білозір  Зінкевич, вусатий який про мертві бджоли співав...

Ще був ректор  університету дуже смішний зі своїми смішними піснями.

Це ж все одна парафія. Українська естрада. Навіть я їх всіх знаю. А ви, джентельмени, ганьба вам.

Backinblack

Antea - Март 10, 2024, 08:56 pm... ганьба вам.
Дякую вам :) Я в музгалузі якось єбанутий. Знаю Мурікв, Дізеля, Бурмаку Марію. Велосипеда і мвгнітафона ніколи не було. Навіть Лед Зеплін для себе discovered в році так 2005-ом complements of молодшого співпрацівників  (ми тоді грали музику 40 годин на тиждень).

Я загуглив БобулЯ...  я пам'ятаю той голос.... але воно лунало на першої кнопці радіоточок. А я слухав третю :belka:
Москаляку на гілляку!!

Backinblack

Зараз слухаю інтерв'ю Кузьми... Оце величезна людина! Соромно що я не бачив його раніше.
Москаляку на гілляку!!

Backinblack

Москаляку на гілляку!!

Antea

Backinblack - Март 10, 2024, 10:46 pmЗараз слухаю інтерв'ю Кузьми... Оце величезна людина! Соромно що я не бачив його раніше.
Да, я знаю что он кумир многих. И многие восхищались его интервью.

Но вот странно: я его вообще не воспринимала. Совершенно не мой типаж людей.
Я как-то слышала его ответ журналисту. Он очень коверкал язык. Слушать такую речь мне тяжело.
Может быть потому, что в моем окружении люди разговаривали очень чисто и красиво.

Вот может быть, в этом причина что я его не воспринимала.

На мой вкус, его песни кто то другой, с лучшим голосом, спел бы лучше.
Опять же, это всего лишь моё мнение. Со мной можно не соглашаться, это нормально.

Многие говорили, что он очень умный человек. У него было много поклонников. И это заслуживает уважения.

В Луцке даже памятник ему есть. И очень оригинальный. Все с ним фотографируются.
Его поставил один бизнесмен и архитектор. По моему, поклонник его творчества.