Мировые новости

Автор Lor, Апр. 25, 2020, 01:47 pm

Skylight


Зеленский со своим саммитом мира может оказаться самонаденным и глуповатым или наоборот гениальным.

По рациональным соображением этот саммит может навредить Украине преждевременностью, и что он обозначил лагерь союзников россии, явных и тайных, и дал возможность путену выдвинуть конкретные требования, дав миру какбы конкретную альтернативу "перспектив мира" с капитулацией Украины.

Требования Пуйла абсолютно неконструктивны и длишний раз доказывают что он не ищет никакого мира.

Ну кто же отдаст ему остатки Запорожской и Херсонской, да и Донецкой, с таким трудом и кровью отвоеванные??? Фактучески он предлагает линию граници уже за Днепром в Херсонской и Запорожской.

Днепр последняя естественная линия обороны ВСУ в случае прорыва трех линий обороны на Донбассе.

А тут так подставить всю оставшуюся территорию Украины на милость кремлевской моли, который никогда не соблюдал никаких договоренностей, а наоборот обвинял другую сторону в их срыве как повод для дальнейшей агрессии?

Если бы Пуйло в данной ситуации, что Украина в процессе получения новой военной помощи запада, включая авиацию, предложил мир по линиям фронта на сегодня, да есче с выводом войск ис Харьковской, то мог бы посеять зерна сомнений среди европейских союзников...

А так всем очевидно что "мирные предложения" шиты белыми нитками, роисся никогда не остановится.

Ну а гениальным Зеленский покажет себя если у него есть план.
 
Ведь он уже обьявил что "будет второй саммит мира, на который пригласят россию, и он случится не через годы а через месяцы".

Тоесть если например у Украины есть план мощного контрнаступления к концу лета скажем, и перед лицом дальнейших перспектиув поражения ей будет предложено самой уйти с территорий - тогда да, переговоры с позиции силы Украины.

А уж за какие территории будут торговаться ради мира, время покажет...

Луиджи

"самонадеянный и глуповатый" или "гениальный"
nothing in between ))

Skylight

Адно понятно -Зеленский не стал бы так резко критиковать Китай в преддверие саммита, шо мол Китай его конкретна срывает. Патаму Кетайчик абиделся и даже представителя не прислал.

Явно Зеленский стелит соломку и подыгрывает республиканцам в Америке, ажидая шо администрация смениццо, анита не любят Кетай...

Луиджи

да, не позавидуешь.
приходится проституировать с нелюбимым гулять...
ну, может ещё обойдется и трупик останется президентом

Skylight

Луиджи - Июнь 16, 2024, 01:10 pmда, не позавидуешь.
приходится проституировать с нелюбимым гулять...
ну, может ещё обойдется и трупик останется президентом
нифуясе батенька, а не кремлевска ли вы тучка?

Skylight

НАТО готовится к Трампу. Как Альянс хочет изменить помощь Украине и кто выступает против
ПОНЕДЕЛЬНИК, 17 ИЮНЯ 2024, 07:10 -- ИРИНА КУТЕЛЕВА, ЕВРОПЕЙСКАЯ ПРАВДА, ИЗ БРЮССЕЛЯ



"Парадокс полягає в тому, що чим довше ми плануємо допомагати Україні у війні і чим довготриваліші зобов'язання беремо на себе, тим коротшою може виявитися війна і тим швидше в Україні може настати мир. Тому що наші надійні довгострокові зобов'язання демонструють Москві, що вона не зможе нас перечекати".

Ця заява генсека НАТО Єнса Столтенберга визначає ідею рішень, які готували наприкінці минулого тижня міністри оборони Альянсу, що зібралися у Брюсселі.

Частину задуманого вони навіть схвалили: підсумком брюссельської зустрічі став документ з амбітною назвою "Оперативний план розширення підтримки України".

Його завдання - взяти під контроль Альянсу військову допомогу Україні, зробивши її більш системною та передбачуваною. Також це рішення має на меті компенсувати невдачу ідеї Столтенберга про створення п'ятирічного фонду військової допомоги Україні на суму $100 млрд.

Щоб схвалити цей "оперативний план", Альянс був змушений піти на компроміс із Віктором Орбаном. Угорщина вибила для себе право не фінансувати військову допомогу Києву, а в обмін пообіцяла не блокувати цей документ.

А втім, проблема виявилася не лише в Орбані.

План фінансування України, який передбачає виділення країнами Альянсу щорічної допомоги на рівні 40 млрд євро на рік, несподівано заблокувала держава, яку зазвичай зараховують до відданих друзів Києва.

Чому в НАТО зробили лише один крок, проте не стали робити другий? Чому ми отримали таку підніжку від держави-союзника? І чи можливо буде розблокувати прийняття план фіндопомоги?

Про це - у статті кореспондентки "ЄвроПравди", що спостерігала за дискусіями у Брюсселі.

"Хронічна хвороба" західної допомоги
За останні місяці перед Україною постали складнощі в поставках західної зброї й необхідного фінансування для боротьби з російською агресією.

Звичайно, головною проблемою для Києва стала епопея зі схваленням допомоги у Конгресі США, яка затягнулася на пів року, завдяки чому російська окупаційна армія змогла відновити наступ, хоч і з обмеженим успіхом.

роте проблеми були (і, на жаль, залишаються) не лише з бюджетним рішенням Штатів, яке Конгрес нехай із запізненням, але ухвалив.

Згадаймо епопею з обіцяним, але не втіленим планом ЄС про виготовлення мільйона снарядів (за що Євросоюз гостро критикував генсек Альянсу). До того ж ризики посилює очікуване повернення Дональда Трампа у Білий дім. Його неоднозначні висловлювання щодо можливого припинення допомоги Україні, а також його непередбачуваність непокоять союзників по НАТО.

Підготовка до можливого президентства Трампа - окрема проблема.

Трамп постійно повторює, що Європа має брати на себе більшу відповідальність за підтримку України, щоб обсяги європейської допомоги дорівнювали рівню США.

Тож ще у квітні Столтенберг почав просувати ідею щодо забезпечення "надійної і передбачуваної" безпекової підтримки Україні на довгострокову перспективу.

Спершу ідея полягала в тому, щоб НАТО взяв на себе ключову роль у Контактній групі з питань оборони (відомої як формат "Рамштайн"), яку зараз виконують США. У цьому була логіка, адже насправді майже всю зброю, яку отримує Україна, надають члени НАТО. За підрахунком Столтенберга, на них припадає 99% військової допомоги українським Збройним Силам. А отже, видається логічним, щоб саме Північноатлантичний альянс координував ці зусилля.

Однак у США скептично поставились до такої пропозиції. Зокрема, й через принцип консенсусу рішень НАТО, який зробив би процес громіздким і непевним.

Зрештою цю ідею змінили: планують створити окрему структуру, яка працюватиме незалежно від Контактної групи на чолі зі США і яку координуватиме Альянс.

Але все це не вирішувало проблему стабільності й довгостроковості постачань.

Багато зброї і надовго
Для цього Столтенберг запропонував спеціальний план, який спочатку мав називатися NATO Mission Ukraine. А проте перепоною стала позиція Німеччини, якій не сподобалось слово "місія" у назві; через це назву ініціативи змінили на більш нудну й бюрократичну "Оперативний план розширення підтримки України".

Але суть важливіша за назву.

Ідея генсека про створення спеціального фонду на 100 млрд євро, які би витрачали на закупівлю зброї, зазнала краху. Але Єнс Столтенберг запропонував нову та - суто за сумою витрат - навіть амбітнішу схему: союзники мали спільно взяти на себе зобов'язання витрачати щонайменше 40 млрд євро на рік на летальну й нелетальну допомогу для України.

Це мало відразу дві мети: додати ЗСУ передбачуваності у фінансуванні, а також справедливо розподілити фінансовий тягар між країнами НАТО.

Ці два питання стали ключовими на зустрічі міністрів оборони країн НАТО у Брюсселі - останній міністерській зустрічі перед самітом Альянсу у Вашингтоні, де лідери мали б остаточно затвердити необхідні рішення.

Міністри погодили план розширення підтримки України, про що Столтенберг офіційно оголосив у п'ятницю. "Це дозволить лідерам НАТО розпочати цю роботу (над новою схемою допомоги Україні) на Вашингтонському саміті в липні", - заявив він.

Але слово "розпочати" свідчить, що принаймні поки що фінального рішення немає.

Луиджи

как насчет синхронного перевода, «ваш зайчик написал»

ciao1

несможе нас перечекати

по моему все понятно




 

ciao1

,,у бабушки в деревне,, во времена моего детства полсела так разговаривали

а теперь они воюют с Украиной
вот где ваш зайчик написал

Луиджи

нет штоп дружить как торопунька со штепселем (штепсель который длинный же?)

Луиджи

поки що фінального рішення немає.

Луиджи

Skylight - Июнь 16, 2024, 04:08 pmнифуясе батенька, а не кремлевска ли вы тучка?
штучка.
да, это я. и чек каждую неделю

Skylight

зачем перевод, этаж "один народ"...

Skylight

если перевести на русский

"пролетарям нама чого втрачати, окрiм своїх ланцюгiв",

а потом

"набір взаємовідношень між різними групами організмів, які визначають послідовність перетворення біомаси й енергії в екосистемі"

то дальше вже понятна мова будет...

Skylight

Picture of the year.

Seriously...